Overlijden mevr Nicole Gadeyne, echtgenote van bestuurslid Jean-Pierre Decrie

20 november 2022

We vern men met droefheid het overlijden van mevrouw Nicole Gadeyne op 11 februari laatstleden. Zij was de echtgenote van Jean-Pierre Dedrie, bestuurslid van onze club en was regelmatig actief als vrijwilligster op clubfeesten, maar ook vaak achter de schermen.  

Ze overleed in het Koningin Elisabeth Instituut in Oostduinkerke op 74-jarige leeftijd.

De uitvaartplechtigheid ging door op zaterdag 15 februari om 11u in de aula van uitvaart CURA, Veurnestraat 136 in De Panne. Er waren heel wat bestuursleden en leden van onze club aanwezig op de plechtigheid, uit blijk van steun voor Jean-Pierre en de familie.

We wensen Jean-Pierre en de familie veel sterkte toe en delen in hun groot verdriet.

Rust in vrede Nicole, en grote DANK voor alles wat je voor onze club hebt gedaan en hebt betekend. Dit vergeten we nooit.

Voor de gedachtenis: klik op het icoon onderaan deze pagina.