Pannevissers slachtoffer van vandalisme

20 november 2022

Ons Beste clubleden en sympathisanten

 

Vandalisme steekt hier en daar wel eens de kop op in De Panne… Wel, de nacht van zondag 6 op maandag 7 september was onze vereniging aan de beurt.

Ons reclamespandoek/banner voor de aankondiging van onze garnaalwedstrijd van het voorbije weekend werd door iemand stukgesneden en dit betreuren wij heel erg.   Onze spandoeken worden ter info gefinancierd door onze vereniging dus door de BIJDRAGE VAN JULLIE ALLEN alsook gesponsord door de gemeente De Panne.

 
Wij vragen aan iedereen om 
de volgende weken/maanden mee te doen aan sociale controle rond onze loodsen zodat wij niet meer het slachtoffer zijn van zo’n laffe daad.    Ook de politie hebben wij van het voorval op de hoogte gesteld.   

 
Een volgend spandoek als PR voor onze club wordt trouwens binnenkort opgehangen !
 
 
Groeten,
 
Hans