Verslag van de mosselavond van 25 juli 2021

20 november 2022

Na de zware coronaperiode waarbij we in onze club bitter weinig of geen activiteiten konden doen, popelde het bestuur om eindelijk terug iets te organiseren. Het idee groeide om eens iets te doen in de zomermaanden, buiten de viswedstrijden.

En zo gebeurde het: op zaterdag 25 juli had voor de tweede keer in onze clubgeschiedenis een MOSSELAVOND door. Meer dan 90 Pannevissers en clubsympathisanten waren paraat om te genieten van de gepassioneerde kookkunsten van bestuurslid Patrick Delaere en zijn vrouwtje Sabine
Deruyter, ondersteund door bestuurslid Walter Peelman en vrouwlief Katrien Smet en vele anderen. 

Het weer was niet perfect maar onder de sfeervolle tenten bij ons clublokaal heerste een warme, vriendschappelijke sfeer waar iedereen coronaproof smulde en genoot van het heerlijke eten en elkaars vriendschap.

Dank aan iedereen die op één of andere manier heeft meegeholpen aan de organisatie, voor of achter bde schermen, dank ook aan alle aanwezigen.

Afspraak voor een nieuwe mosselavond in de zomer .. 2022?