Welkom aan nieuw bestuurslid Patrick Delaere

20 november 2022

Er zijn de laatste maanden enkele wijzigingen gebeurd in het bestuur van Yachting Club De Panne.

Zoals bekend hebben Jean-Pierre Dedrie, Maurice Huyghe en Roger Lowagie enkele weken geleden een stap terug gezet uit het bestuur. Ze blijven wel verbonden en zeer geinteresseerd in het reilen en zeilen van onze club.

We zochten en vonden een nieuwe bestuurder, die zich 200 % gaat inzetten voor onze vereniging. Hij is van De Panne-Adinkerke, is booteigenaar, is teamplayer, is polyvalent, heeft een no-nonsens stijl, geen woorden maar daden,  heeft al vele jaren zijn diensten bewezen als clubkok en andere deeltaken, hij krijgt ook meer vrije tijd vanaf dit jaar…

Graag stellen we u onze nieuwe man voor: PATRICK DELAERE!

Patrick heeft een voorliefde voor horeca-aangelegenheden maar is bereid om zich om op vele domeinen in te zetten. WELKOM in het bestuur en veel succes gewenst. We zijn overtuigd dat zijn partner Sabine zich snel thuis zal voelen in onze vriendengroep. Ook welkom aan jou, beste Sabine!

Het Bestuur