Nieuwe parkeerkaart 2024!

11 april 2024

Het is al jarenlang een gewoonte in onze club dat onze leden op wedstrijddagen op het P. Bortierplein en/of in de aanpalende straten gratis mogen parkeren als men een speciale parkeerkaart gebruikt. Deze kaart was aanvaard door zowel de gemeente De Panne als het parkeerbedrijf Streeteo. Voorwaarde was dat het ging over een originele kaart dat goed zichtbaar onder de voorruit van de wagen lag. Als aan al deze voorwaarden werd voldaan, schrijven de parkeerwachters geen retributiebon uit.

Vanaf dit jaar is er een NIEUWE parkeerkaart van toepassing, met het nieuwe logo van de gemeente De Panne en ons nieuwe logo. Hieronder zie je een voorbeeld.

Gelieve dus zeker uw gratis nieuwe kaart aan te vragen aan iemand van het bestuur als u aan de Rampe toekomt. Er is géén overgangsperiode afgesproken met Streeteo, en …. de club zal ook dit jaar géén retributiebonnen van clubleden betalen. Deal?

Succes, wees alert, en tot één dezer dagen aan de Rampe.

Het bestuur